Спальний мішок Deuter Exosphere -4 (3700315_55201)
Deuter Exosphere -4 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Exosphere -4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
deuter Exosphere 4 syntetyczny śpiwór 2023 3704124 | 511 zł |
Śpiwór deuter Exosphere +4° sage/paprika | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 670 zł |
Deuter Exosphere +4° Sleeping Bag Zielony Regular / Right Zipper | 712 zł |
Додаткові функції і можливості спального мішка Deuter Exosphere -4:
- Еластичні шви дають змогу розтягувати спальний мішок
- Модель Exosphere -4° — довжина мішка 205 см, ширина в плечах 85 см, ширина в ногах 54 см, вага 1,4 кг
- Модель Exosphere -4° L — довжина мішка 220 см, ширина в плечах 90 см, ширина в ногах 56 см, вага 1,5 кг
- Модель Exosphere -4° SL — довжина мішка 195 см, ширина в плечах 85 см, ширина в ногах 54 см, вага 1,4 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →