Спальний мішок Deuter Astro 500 (3711221)
Фото 6 |
Deuter Astro 500 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Astro 500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
deuter Astro 500 śpiwór puchowy 3711221 | 1 077 zł |
Śpiwór deuter Astro 500 ink/curry | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 1 159 zł |
Deuter Astro 500 Sleeping Bag Szary Regular / Left Zipper | 1 155 zł |
deuter Astro 500 EL - bardzo długi śpiwór puchowy 3711324 | 1 238 zł |
deuter Śpiwór puchowy Astro 500 3711221 | 1 048 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →