Спальний мішок Deuter Astro 300 (3711021)
Фото 6 |
Deuter Astro 300 205x75 см, t 7 °C220x80 см, t 7 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Astro 300
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
deuter Astro 300 śpiwór puchowy 3711021 | 864 zł |
Deuter Astro 300 Sleeping Bag Czerwony Regular / Left Zipper | 843 zł |
deuter Astro 300 EL - bardzo długi śpiwór puchowy 3711124 | 940 zł |
Модификації Deuter Astro 300
Ціни на Deuter Astro 300 |
---|---|---|---|---|
Deuter Astro 300 | від 843 zł | 3 пропозиції | ||
Deuter Astro 300 L | від 959 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →