Спальний мішок Deuter Orbit SQ +6
Фото 11 |
Deuter Orbit SQ +6 |
|
Знімний підголівник.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Orbit SQ +6
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
deuter Orbit SQ 6 śpiwór z włókien syntetycznych 3702022Wzrost: ~ 200 cm
2-kierunkowy zamek błyskawiczny z funkcją Auto-Lock, umożliwia samodzielne otwieranie, możliwość łączenia... щеPowłoka zewnętrzna wykonana w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu zapewnia wyższą wydajność temperatury i chroni przed wnikaniem wilgoci
Może być przekształcony w puszysty koc do przytulania
Poduszkę można zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i prać oddzielnie Amazon.plПоскаржитись | 412 zł |
Deuter Orbit Sq +6° Sleeping Bag Żółty Long / Left ZipperTkanina zewnętrzna jest w całości wykonana z 100% materiałów z recyklingu. 360° rozłożenie wypełnienia z włókien Hollowfiber... щеi miękka podszewka z mieszanki bawełny tworzy przyjemne środowisko sprzyjające zasypianiu w środku śpiwora. Kolejne funkcje zapewniające komfort to sekcja poduszki, którą można odpiąć (i prać osobno) oraz obszerna przestrzeń na nogi. Niezależnie od tego, czy rozłożysz go jako kołdrę w kamperze, czy zapiąłeś razem jako podwójny śpiwór na noc pod gwiazdami, wytrzymała funkcjonalna tkanina zewnętrzna sprawia, że jest to solidny, trwały śpiwór na każdą wyprawę kempingową.Funk TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 520 zł |
deuter Unisex Orbit SQ 6 śpiwór z włókna syntetycznego kolor turkusowy zwy | 451 zł |
deuter Orbit SQ 6 śpiwór z włókien syntetycznych 3702022Wysokość ciała: ~200 cm
2-kierunkowy zamek błyskawiczny z automatyczną blokadą, zapobiegający niezależnemu otwieraniu, można... щеze sobą łączyć
Wykonana w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, zewnętrzna powłoka nie ma szwów dla zwiększonej wydajności temperaturowej i ochrony przed przenikaniem wilgoci
Można przekształcić w puszysty koc
Poduszkę można zdjąć i wyprać oddzielnie Amazon.plПоскаржитись | 457 zł |
deuter Orbit SQ 6 śpiwór z włókien syntetycznych 3702022Wysokość: ok. 200 cm
Dwukierunkowy zamek błyskawiczny z automatyczną blokadą oraz niezależnym otwieraniem umożliwia sparowan... щеie produktu z innym śpiworem
Bezszwowa powłoka zewnętrzna wykonana w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu zapewnia wyższą temperaturę i chroni przed wnikaniem wilgoci
Można przekształcić w puszysty, miękki koc
Poduszkę można zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i prać oddzielnie Amazon.plПоскаржитись | 406 zł |
Deuter Orbit Sq +6° Sleeping Bag Żółty Long / Right ZipperTkanina zewnętrzna jest w całości wykonana z 100% materiałów z recyklingu. 360° rozłożenie wypełnienia z włókien Hollowfiber... щеi miękka podszewka z mieszanki bawełny tworzy przyjemne środowisko sprzyjające zasypianiu w środku śpiwora. Kolejne funkcje zapewniające komfort to sekcja poduszki, którą można odpiąć (i prać osobno) oraz obszerna przestrzeń na nogi. Niezależnie od tego, czy rozłożysz go jako kołdrę w kamperze, czy zapiąłeś razem jako podwójny śpiwór na noc pod gwiazdami, wytrzymała funkcjonalna tkanina zewnętrzna sprawia, że jest to solidny, trwały śpiwór na każdą wyprawę kempingową.Funk TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 520 zł |
Deuter Orbit Sq +6 Sleeping Bag NiebieskiTkanina zewnętrzna wykonana jest w 100% z materiałów z recyklingu. Rozmieszczenie włókien Hollowfiber 360° i miękka podszewka... щеz mieszanki bawełny tworzy przyjemne środowisko sprzyjające zasypianiu wewnątrz śpiwora. Kolejne funkcje zwiększające komfort to sekcja poduszki, którą można odpiąć (i prać osobno) oraz obszerna przestrzeń na nogi. Niezależnie od tego, czy rozłożysz go jako kołdrę w kamperze, czy zapijesz jako podwójny śpiwór na noc pod gwiazdami, wytrzymała funkcjonalna tkanina zewnętrzna sprawia, że jest to solidny i trwały śpiwór na każdą wyprawę kempingową.Funk TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 520 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 344 zł
літній, демісезонний, кемпінговий, мішок-ковдра, t°: комфорт 4 °C, мін. -1 °C, екстрім -16 °C, 235x105x105 см, 2.1 кг
від 426 zł
демісезонний, кемпінговий, мішок-ковдра, t°: комфорт 2 °C, мін. -4 °C, екстрім -20 °C, компресійний мішок, 220x85x85 см, на зріст до 190 см, 1.9 кг
від 410 zł
літній, демісезонний, кемпінговий, мішок-ковдра, t°: комфорт 5 °C, екстрім -15 °C, 235x90x90 см, 2.4 кг
від 406 zł
літній, демісезонний, кемпінговий, мішок-ковдра, t°: комфорт 5 °C, мін. -1 °C, екстрім -16 °C, компресійний мішок, 220x80x80 см, на зріст до 190 см, 1.42 кг
від 400 zł
демісезонний, кемпінговий, мішок-ковдра, t°: комфорт 4 °C, екстрім -5 °C, компресійний мішок, 220x90x90 см, 1.99 кг
від 406 zł
літній, демісезонний, кемпінговий, мішок-ковдра, t°: комфорт 12 °C, мін. 8 °C, екстрім -5 °C, 220x80x80 см, 1.4 кг
від 350 zł
демісезонний, трекінговий, мішок-кокон, t°: комфорт 5 °C, екстрім -15 °C, 208х81х45 см, 1.55 кг
від 258 zł
демісезонний, трекінговий, мішок-кокон, t°: комфорт 13 °C, мін. 10 °C, екстрім -3 °C, 183x74x51 см, 0.8 кг
від 280 zł
демісезонний, трекінговий, мішок-кокон, t°: комфорт 16 °C, мін. 12 °C, екстрім 1 °C, компресійний мішок, 183x74x51 см, 0.7 кг
від 161 zł
демісезонний, трекінговий, мішок-кокон, t°: комфорт 5 °C, мін. -1 °C, екстрім -16 °C, 230x85x55 см, 1.7 кг
від 307 zł
літній, демісезонний, для жінок, трекінговий, мішок-кокон, t°: комфорт 9 °C, мін. 5 °C, екстрім -9 °C, 195x75x48 см, на зріст до 175 см, 0.9 кг
від 174 zł
демісезонний, кемпінговий, мішок-ковдра, t°: комфорт 10 °C, мін. 6 °C, екстрім -8 °C, 200x80x80 см, 1.5 кг