Намет Coleman Cortes 2
Фото 9 |
Coleman Cortes 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Coleman Cortes 2
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coleman Uniseks Cortes 2 Namiot Kempingowy Niebieski/Szary 2-3-Osobowy 200 | 510 zł |
Coleman, Namiot dwuosobowy, Cortes 2, r.2os | 700 zł |
Namiot COLEMAN Cortes 2 Niebieski | 490 zł |
Namiot COLEMAN Cortes 2 Niebieski | 525 zł |
Namiot COLEMAN Cortes 2 Niebieski | 490 zł |
Namiot turystyczny Coleman Cortes 2 Kolor: niebieski | 478 zł |
Coleman Cortes 2 Blue | 478 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →