Намет Easy Camp Magnetar 200 (120414)
Фото 13 |
Easy Camp Magnetar 200
2 -місний
2.9 кг
4 -місний 4 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Magnetar 200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Namiot tunelowy Magnetar 200 Rustic Green 120414 | 535 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Magnetar 200 oliwkowy | 582 zł |
Easycamp Magnetar 200 Tent Zielony 2 Places | 456 zł |
Модификації Easy Camp Magnetar 200
Ціни на Easy Camp Magnetar 200 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Magnetar 200 | від 456 zł | 3 пропозиції | ||
Easy Camp Magnetar 400 | від 671 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →