Namiot Easy Camp Magnetar 200 (120414)
Zdjęcia 13 |
Easy Camp Magnetar 200
2 -osobowe
2.9 kg
4 -osobowe 4 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:2.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Magnetar 200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Magnetar 200 namiot kempingowy oliwkowy 2022 120414 | 535 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Magnetar 200 oliwkowy | 582 zł |
Namiot Easy Camp Magnetar 200 Kolor: zielony | 585 zł |
Easycamp Magnetar 200 Tent Zielony 2 Places | 455 zł |
Modyfikacje Easy Camp Magnetar 200
Ceny na Easy Camp Magnetar 200 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Magnetar 200 | od 455 zł | 4 oferty | ||
Easy Camp Magnetar 400 | od 422 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →