Namiot Easy Camp Quasar 200
Zdjęcia 8 |
Easy Camp Quasar 200
2 -osobowe
3.5 kg
3 -osobowe 4.2 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Quasar 200
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Quasar 200 namiot zielony 140 x 270 cm 120394 | 459 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Quasar 200 zielony | 373 zł |
Easy Camp Namiot Quasar 200, 2-osobowy, rustykalna zieleń | 459 zł |
Namiot 2-osobowy Easy Camp Quasar 200 - rustic green | 459 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Quasar 200 Kolor: zielony/brązowy | 540 zł |
Easycamp Quasar 200 Tent Zielony 2 Places | 427 zł |
Modyfikacje Easy Camp Quasar 200
Ceny na Easy Camp Quasar 200 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Quasar 200 | od 373 zł | 8 oferty | ||
Easy Camp Quasar 300 | od 473 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →