Namiot Easy Camp Windscreen (120330)
Easy Camp Windscreen
Przeznaczenie:tarp
Sezon:wiosna/jesień, lato
Stelaż:stal
Materiał markizy:poliester
Waga:2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Windscreen
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Parawan plażowy Easy Camp Shore - white/steel blue Uniwersalny | 188 zł |
Parawan Easy Camp Windscreen | 342 zł |
Easycamp Windscreen Awning Niebieski,Szary | 270 zł |
EASY CAMP Parawan SHORE grey | 166 zł |
EASY CAMP Parawan SHORE grey | 47 zł |
Easycamp Shore Windbreaker Niebieski | 146 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →