Намет Easy Camp TIPI
Фото 11 |
Easy Camp TIPI
Призначення:трекінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Каркас:сталь
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3.7 кг
Ця кемпінговий одношаровий намет по суті представляє з себе намет. Який можна використовувати як захист під час дощу. Всередині можна поставити столик і облаштувати їдальню або просто влаштувати масові посиденьки з гітарою. Особливо до речі цей намет доведеться під час дощу. Конструкція з двох сталевих дуг легко встановлюється і збирається, тент виготовлений з поліестеру, є москітна сітка.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp TIPI
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Namiot turystyczny Easy Camp Moonlight | 1 207 zł |
Easy Camp, Namiot tipi, Moonlight, 8-osobowy | 1 226 zł |
Namiot Easy Camp Moonlight Tipi Kolor: beżowy | 1 260 zł |
Easycamp Moonlight Tent Zielony 8 Places | 990 zł |
Easy Camp Namiot tipi Moonlight, 7-osobowy, szary | 1 419 zł |
Easy Camp Namiot tipi Moonlight, 7-osobowy, szary | 1 422 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →