Намет Easy Camp Meteor 200
Відео 1Фото 8 |
Середньобюджетний 2-місний намет торгової марки Easy Camp - це рішення для піших та велосипедних вилазок на природу в три теплі сезони (з весни до осені). Модель характеризується помірною вагою 2.9 кг, що в перерахунку на одного забезпечить обтяження рюкзака на 1.45 кг. Габарити в чохлі теж досить компактні (59x15x15 см, що за об'ємом становить трохи більше 13 літрів). Намет Easy Camp Meteor 200 має напівсферичну форму, яку задає пара склопластикових дуг.
При цьому тут передбачений зовнішній каркас, завдяки чому збірка вимагатиме менше часу і буде простою навіть для туристів-початківців. Усередині знаходиться спальна зона з висотою стелі в метр і розмірами по підлозі 210x140 см. Запас по ширині на одного відпочиваючого становить дуже комфортні 70 см. У спальню веде єдиний D-подібний вхід, який доповнений невеликим тамбуром (довжина 40 см) та продубльований москітною сіткою .
До факторів, які покликані підвищити зручність користувачів, відноситься наявність вентиляційних вікон, внутрішніх кишень та петлі для підвішування туристичного ліхтаря. Дно виконане із щільного поліетилену, а зовнішній тент — з поліестеру з поліуретановим просоченням, яке забезпечує скромні показники водонепроникності 2000 мм водного стовпа. Відповідно, експлуатувати виріб без додаткового вологозахисту варто у суху погоду або лише при легких опадів.
Купити Easy Camp Meteor 200
Easy Camp Meteor 200 namiot zielony 140 x 260 cm 120392 | 334 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Meteor 200 zielony | 429 zł |
EASY CAMP Namiot METEOR 200 rustic green | 429 zł |
Namiot 2-osobowy Easy Camp Meteor 200 - rustic green | 429 zł |
Easycamp Meteor 200 Tent Beżowy,Zielony 2 Places | 414 zł |
Модификації Easy Camp Meteor 200
Ціни на Easy Camp Meteor 200 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Meteor 200 | від 334 zł | 6 пропозицій | ||
Easy Camp Meteor 300 | від 379 zł | 12 пропозицій |