Намет Coleman Darwin 2 (2000012145)
Фото 8 |
Трекінговий 2-місний намет бренду Coleman - це середньобюджетне рішення. Виробник рекомендує її як тимчасове житло активним туристам (похідникам та велосипедистам), але також вона може використовуватися і просто в рамках вилазок на природу вихідного дня в теплу пору року (з весни до осені). Каркас моделі представлений двома склопластиковими дугами, які й задають традиційну напівсферичну (купольну) форму.
Намет Coleman Darwin 2 має базовий захист від промокання, адже зовнішній поліестеровий тент забезпечує водонепроникність до 2000 мм водного стовпа, а отже, витримає легкі опади. Також тут передбачено поліетиленове повністю вшите дно з водозахистом до 5000 мм. Розміри спального місця дорівнюють 210x140 см по підлозі, так що запас по ширині на одного становить дуже комфортні 70 см. У кімнату відпочинку веде один вхід, який продубльований москітною сіткою і передбачає компактний тамбур довжиною 40 см. Крім цього, тут є вентиляційні віконця і внутрішні кишені. . Зазначимо, що у продажу зустрічається версія Darwin 2 Plus, яка має більший тамбур, але й відчутно важча (4.2 кг на тлі 2.8 кг).
Купити Coleman Darwin 2
Усі ціни 15 →Coleman Darwin Kopuła dla 2 os Camping i Piesze Wycieczki Wodoodporna Szyc | 375 zł |
Namiot COLEMAN Darwin 2 | 410 zł |
Namiot turystyczny dwuosobowy Coleman Darwin 2 grey - ONE SIZE | 406 zł |
Namiot COLEMAN Darwin 2 | 500 zł |
Модификації Coleman Darwin 2
Ціни на Coleman Darwin 2 |
---|---|---|---|---|
Coleman Darwin 2 | від 369 zł | 15 пропозицій | ||
Coleman Darwin 3 | від 442 zł | 9 пропозицій |