Намет Coleman Bedrock 2 (204384)
Відео 1Фото 9 |
Coleman Bedrock 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.5 кг
Модель Darwin 2+ відрізняється збільшеним тамбуром.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Coleman Bedrock 2
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coleman Uniseks Bedrock 2 Namiot Kempingowy Oliwkowy/Szary 2-Osobowy 20438 | 465 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Coleman Bedrock 2 grey | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 520 zł |
Coleman, Namiot, Bedrock 2 | 700 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Coleman Bedrock 2 grey | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 520 zł |
Ultralekki namiot Coleman Bedrock 2 | 489 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Coleman tunnel tent Bedrock 2 (olive green/grey, model | 428 zł |
Coleman CO 2-Personen Zelt Bedrock 2 2176906 | 410 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →