Namiot Coleman Bedrock 2 (204384)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Coleman Bedrock 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:2.5 kg
Model Darwin 2+ posiada powiększony przedsionek.
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Bedrock 2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman Uniseks Bedrock 2 Namiot Kempingowy Oliwkowy/Szary 2-Osobowy 20438 | 461 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Coleman Bedrock 2 grey | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 520 zł |
Coleman, Namiot, Bedrock 2 | 700 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Coleman Bedrock 2 grey | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 520 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Coleman tunnel tent Bedrock 2 (olive green/grey, model | 428 zł |
Coleman CO 2-Personen Zelt Bedrock 2 2176906 | 411 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →