Namiot Coleman Coastline 4 Deluxe (205116)
Zdjęcia 6 |
Namiot kempingowy dla czterech osób marki Coleman można zaliczyć do zaawansowanych rozwiązań rynkowych. Model przeznaczony do komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu w ciepłej porze roku (od wiosny do jesieni). Nadaje się przede wszystkim dla rodziny z dziećmi lub dwóch par. Wspólna część sypialna o wymiarach podłogi 210x280 cm zapewnia komfortowy margines szerokości 70 cm dla jednego turysty, dodatkowo posiada zdejmowaną przegrodę, która w razie potrzeby dzieli pokój wypoczynkowy na dwie identyczne 2-osobowe części.
Namiot Coleman Coastline 4 Deluxe posiada bardzo przestronny przedsionek o wysokości sufitu 2 m, długości 205 cm i powierzchni około 5,5 metra kwadratowego. Tutaj, przy złej pogodzie, można ustawić jadalnię z małym stołem i składanymi krzesłami. Ułożone równolegle do siebie łuki z włókna szklanego tworzą niezawodną ramę i nadają modelowi półlufowy (tunelowy) kształt. Markiza zewnętrzna wykonana jest z poliestru impregnowanego poliuretanem, co zapewnia jej przyzwoitą wodoodporność do 3000 mm słupa wody. Pięć okien zapewnia dobrą widoczność i przenikanie światła słonecznego, a dodatkowo zastosowano regulowane panele wentylacyjne, których zadaniem jest zapewnienie dostępu świeżego powietrza. Warto podkreślić obecność moskitier, kieszeni i pętelki na latarkę, a także średnią wagę (w celach biwakowych) 13,5 kg.
Kup Coleman Coastline 4 Deluxe
Wszystkie ceny 10 →Coleman Namiot Khaki 3 m 205116 | 1 679 zł |
Namiot COLEMAN Coastline Deluxe | 2 400 zł |
Namiot Coleman COASTLINE 4 DELUXE 4 osoby | 2 099 zł |
Namiot COLEMAN Coastline Deluxe | 2 099 zł |