Namiot Easy Camp Vega 300 Compact (120447)
Wideo 2Zdjęcia 17 |
Easy Camp Vega 300 Compact
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.46 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Vega 300 Compact
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Vega 300 Compact Namiot Unisex Dorosły Szary Jeden rozmiar 12044 | 565 zł |
Easy Camp Namiot tunelowy Vega 300 Compact | 532 zł |
Easy Camp Namiot tunelowy Vega 300 Compact, 3-osobowy, zielony | 503 zł |
Namiot 3-osobowy Easy Camp Vega 300 Compact | 549 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Vega 300 Compact Kolor: zielony | 630 zł |
Easycamp Vega 300 Compact Tent Beżowy 3 Places | 498 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →