Намет Easy Camp Eclipse 300
Фото 8 |
Easy Camp Eclipse 300
3 -місний
4.4 кг
5 -місний 8.7 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:4.4 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Eclipse 300
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Eclipse namiot 300 zielony 200 x 360 cm 120386 | 597 zł |
Namiot turystyczny trzyosobowy Easy Camp Eclipse 300 rustic green - ONE SI | 637 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Eclipse 300 zielony | 683 zł |
Easy Camp, Namiot ECLIPSE 300 | 597 zł |
Namiot 3-osobowy Easy Camp Eclipse 300 - rustic green | 597 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Easy Camp Eclipse 300
Ціни на Easy Camp Eclipse 300 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Eclipse 300 | від 525 zł | 9 пропозицій | ||
Easy Camp Eclipse 500 | від 1 102 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →