Тент Easy Camp Moonlight Yurt (120382)
Відео 3Фото 12 |
Easy Camp Moonlight Yurt
Призначення:тент-шатро
Кількість місць:6
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:10.6 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Moonlight Yurt
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Namiot kopułowy Moonlight Yurt 120382 | 2 092 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Moonlight Yurt 6 | 1 575 zł |
Easy Camp, Namiot typu jurta, Moonlight, 6-osobowy | 1 553 zł |
Namiot Easy Camp Moonlight Yurt Kolor: beżowy | 1 575 zł |
Easycamp Moonlight Yurt Tent Beżowy 6 Places | 1 220 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →