Markiza Easy Camp Moonlight Yurt (120382)
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Easy Camp Moonlight Yurt
Przeznaczenie:pawilon
liczba miejsc:6
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:10.6 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Moonlight Yurt
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Namiot kopułowy Moonlight Yurt 120382 | 1 417 zł |
Easy Camp, Namiot typu jurta, Moonlight, 6-osobowy | 1 529 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Moonlight Yurt 6 | 2 499 zł |
Namiot Easy Camp Moonlight Yurt Kolor: beżowy | 1 575 zł |
Easycamp Moonlight Yurt Tent Beżowy 6 Places | 1 229 zł |
Easy Camp, Namiot typu jurta, Moonlight, 6-osobowy | 1 549 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Moonlight Yurt 6 | 1 053 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →