Namiot Easy Camp Crowford (120380)
Zdjęcia 9 |
Easy Camp Crowford
Przeznaczenie:samochodowy
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, okno
Stelaż:stal
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.9 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Crowford
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Markiza samochodowa Crowford (120380) | 829 zł |
Namiot do samochodu Easy Camp Crowford | 829 zł |
Przedsionek Easy Camp Crowford Kolor: szary | 972 zł |
Easycamp Crowford Awning Szary | 753 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →