Намет Easy Camp Energy 300
Фото 5 |
Easy Camp Energy 300
2 -місний
2.2 кг
3 -місний 2.8 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.8 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Energy 300
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Energy 300 namiot żółty/czerwony 2021 namiot kempingowy | 485 zł |
Namiot turystyczny trzyosobowy Easy Camp ENERGY 300 rustic green - ONE SIZ | 484 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Energy 300 zielony | 385 zł |
Namiot 3-osobowy Easy Camp Energy 300 - rustic green | 449 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Energy 300 Kolor: zielony/brązowy | 513 zł |
Namiot turystyczny trzyosobowy Easy Camp ENERGY 300 rustic green - ONE SIZ | 484 zł |
Easycamp Energy 300 Tent Beżowy,Zielony 3 Places | 402 zł |
Модификації Easy Camp Energy 300
Ціни на Easy Camp Energy 300 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Energy 200 | від 327 zł | 9 пропозицій | ||
Easy Camp Energy 300 | від 385 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →