Namiot High Peak Minilite 2 (925527)
Zdjęcia 6 |
High Peak Minilite 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:1 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Minilite 2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak 10157 Namiot Kempingowy Niebiesko/Szary 2-Osobowy | 174 zł |
Namiot turystyczny High Peak Minilite niebiesko szary 2 osoby | 199 zł |
Namiot High Peak Minilite niebiesko-szary 10157 | 219 zł |
Namiot turystyczny High Peak Minilite 2 | 186 zł |
High Peak Minilite Tent Niebieski 2 Places | 178 zł |
High Peak Minilite 2os. Szaro Niebieski 10157 | 176 zł |
Namiot dla dwóch osób High Peak Minilite 10052 | 130 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →