Namiot Easy Camp Shell 50
Easy Camp Shell 50
Przeznaczenie:namiot plażowy
Sezon:lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:2.6 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Shell 50
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot plażowy Easy Camp Shell rustic green - ONE SIZE | 321 zł |
EASY CAMP Namiot plażowy Easy Camp Shell - Rustic Rreen | 335 zł |
Easy Camp Easy Camp beach shelter shell, tent (grey/beige, model 2022, UV | 304 zł |
Easycamp Shell Shelter Niebieski | 340 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →