Śpiwór Meteor Dreamer
Zdjęcia 16 |
Meteor Dreamer lekkiworek kompresyjny |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Meteor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Meteor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Meteor Dreamer
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór Turystyczny Mumia do spania Lekka kołdra pod namiot Doskonały dla d | 160 zł |
ŚPIWÓR KOŁDRA WOJSKOWY CIEPŁY LETNI TURYSTYCZNY | 85 zł |
Meteor ŚPIWÓR METEOR DREAMER moro Zamek prawy | 80 zł |
Śpiwór Turystyczny Ciepły Pokrowiec Lekki 190x75cm | 75 zł |
Śpiwór turystyczny kołdra 2w1 Meteor Dreamer 190 cm lekki ciepły z pokrowc | 105 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →