Śpiwór Deuter Starlight 2019
Zdjęcia 4 |
Deuter Starlight 2019 |
|
Regulacja długości śpiwora za pomocą przedłużenia z zamkiem błyskawicznym z boku nogawek.
Zaprojektowany na wysokość do 170 cm.
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deuter Starlight 2019
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deuter Unisex młodzieżowy Starlight śpiwór dziecięcy Currant-Slateblue reg | 348 zł |
Śpiwór dziecięcy Deuter Starlight currant-slateblue - ONE SIZE | 336 zł |
Śpiwór syntetyczny dziecięcy Deuter Starlight | 336 zł |
Śpiwór dziecięcy deuter Starlight reef/slateblue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 380 zł |
Deuter Śpiwór Dziecięcy Starlight Reef-Slateblue | 450 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →