Śpiwór Deuter Little Star
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Deuter Little Star dla dziecilekki |
|
Przeznaczony do użytku latem śpiwór-kokon niemieckiego producenta Deuter przeznaczony jest dla dzieci. Dzięki specjalnej sekcji w okolicy nóg, długość całkowitą modelu można zmienić ze 115 na 145 cm, dzięki czemu model można zakupić dla najmłodszych podróżników, którego wzrost wynosi około 95 cm, a następnie operować aż do wzrostu do 130 cm po zamknięciu ta rozszerzalna sekcja służy jako dodatkowa izolacja termiczna.
Śpiworek Deuter Little Star posiada pojedynczą warstwę syntetycznego ocieplenia High-Loft Hollowfibre oraz budka ze sznurkiem, który zapewni dziecku komfortowy sen bez przemarzania w niemal każdą letnią noc. Na zewnątrz model pokryty jest odporną na zużycie tkaniną poliestrową, która jest dobrze chroniona przed wilgocią i szybko schnie, a do suszenia przewidziano specjalne pętle. Kokon niemowlęcy waży 650 gramów, co sprawia, że śpiworek jest odpowiednim rozwiązaniem nie tylko na kemping, ale także na rodzinne wycieczki piesze czy rowerowe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deuter 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deuter.
Kup Deuter Little Star
Śpiwór dziecięcy deuter Little Star saffron/slateblue | WYSYŁKA W 24H | 30 | 370 zł |
Deuter Little Star Sleeping Bag Pomarańczowy 95-130 cm / Double Zipper | 347 zł |
Deuter Dziecięcy Little Star 95 130 Cm Saffron Slateblue Pomarańczowy | 370 zł |
- Wymiary po złożeniu: 29x18x18cm
- Możliwość zwiększenia długości śpiwora o 30 cm
- Zaprojektowany na wysokość do 130 cm