Namiot Naturehike P-Series II (NH18Z022-P)
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Dwuosobowy namiot trekkingowy marki Naturehike reprezentuje rozwiązania ze średniej półki cenowej. Charakteryzuje się dość niewielką wagą (1,8 kg, co w przeliczeniu na jednego turystę oznacza wzrost wagi bagażu zaledwie o 900 gramów), a także posiada wytrzymałą ramę. Model otrzymał więc parę aluminiowych łuków, które nadają mu półkulisty kształt. Część sypialna ma wymiary podłogi 130x200 cm, czyli margines szerokości dla jednego jest całkiem wygodny 65 cm.Namiot Naturehike P-Series II wyróżnia się dwoma wejściami i wewnętrzną markizą z siatki, która m.in.
, można używać osobno, a przy dobrej pogodzie podczas noclegu użytkownicy będą mieli okazję podziwiać rozgwieżdżone niebo. Jedno z wejść uzupełnia przedsionek o długości 45 cm, w którym powinno być wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie kilku plecaków i innych rzeczy. Odporność na obciążenie wiatrem ma zapewnić niezbyt duża wysokość modelu (około metra), a ochronę przed lekkimi i umiarkowanymi opadami zapewniają wysokiej jakości materiały tekstylne o wodoodporności 3000 mm słupa wody . Odpowiedni wskaźnik podany jest zarówno dla markizy poliestrowej, jak i dla spodu wykonanego z tkaniny Oxford. Osobno warto wspomnieć także o kieszeniach wewnętrznych, uszczelnieniu szwów oraz parze okienek wentylacyjnych z klapami przeciwwiatrowymi.
Kup Naturehike P-Series II
Wszystkie ceny 6 →Naturehike Namiot Kempingowy P-Serie 2-3 Osoby w 4 Pory Roku Ultralekki Na | 399 zł |
Namiot 2-osobowy Naturehike P-SERIES 2 UV NH18Z022-P 2 osoby | 425 zł |
Naturehike, Namiot, P-Series, 3 os. | 467 zł |
Namiot 2-osobowy Naturehike P-SERIES 2 UV NH18Z022-P | 425 zł |
NATUREHIKE Namiot P-SERIES 2 forest green | 425 zł |
Namiot Dwuosobowy Naturehike P-Series 2 New Edition - Dark Green | 425 zł |
Modyfikacje Naturehike P-Series II
Ceny na Naturehike P-Series II |
---|---|---|---|---|
Naturehike P-Series II | od 399 zł | 8 oferty | ||
Naturehike P-Series III | od 348 zł | 5 oferty | ||
Naturehike P-Series IV | od 425 zł | 4 oferty |