Namiot Coleman Darwin 2 (2000012145)
Zdjęcia 8 |
Namiot trekkingowy 2-osobowy marki Coleman to rozwiązanie średniobudżetowe. Producent poleca go jako dom tymczasowy dla aktywnych turystów (wędrowców i rowerzystów), ale można go również wykorzystać po prostu w ramach weekendowych wypadów w ciepłym sezonie (od wiosny do jesieni). Rama modelu jest reprezentowana przez dwa łuki z włókna szklanego, które definiują tradycyjny kształt półkuli (kopuły).
Namiot Coleman Darwin 2 posiada podstawową ochronę przed zamoczeniem, gdyż zewnętrzna markiza poliestrowa zapewnia wodoodporność do 2000 mm słupa wody, co oznacza, że jest w stanie wytrzymać lekkie opady deszczu. Posiada również całkowicie wszyte dno z polietylenu z wodoszczelnością do 5000 mm. Wymiary koi to 210x140 cm w poprzek podłogi, więc wysokość nad głową dla jednej osoby wynosi 70 cm. Do toalety prowadzi jedno wejście, które jest osłonięte moskitierą i tworzy kompaktowy przedsionek o długości 40 cm. Dodatkowo znajdują się okienka wentylacyjne oraz kieszenie wewnętrzne. Uwaga, w sprzedaży dostępna jest wersja Darwin 2 Plus, która ma większy przedsionek, ale jest też zauważalnie cięższa (4,2 kg vs 2,8 kg).
Kup Coleman Darwin 2
Wszystkie ceny 15 →Coleman Darwin Kopuła dla 2 os Camping i Piesze Wycieczki Wodoodporna Szyc | 375 zł |
Namiot COLEMAN Darwin 2 | 500 zł |
Namiot turystyczny dwuosobowy Coleman Darwin 2 grey - ONE SIZE | 406 zł |
Namiot COLEMAN Darwin 2 | 500 zł |
Modyfikacje Coleman Darwin 2
Ceny na Coleman Darwin 2 |
---|---|---|---|---|
Coleman Darwin 2 | od 375 zł | 15 oferty | ||
Coleman Darwin 3 | od 442 zł | 9 oferty |