Namiot Coleman Darwin 3
Zdjęcia 7 |
Coleman Darwin 3
2 -osobowe
2.8 kg
3 -osobowe 3.4 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:3.4 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Darwin 3
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman Darwin 3-osobowy namiot kopułowy 3-osobowy lekki namiot kempingowy | 442 zł |
Namiot COLEMAN Darwin 3 | 440 zł |
Namiot COLEMAN Darwin 3 | 442 zł |
Namiot COLEMAN Darwin 3 | 520 zł |
Namiot Coleman Darwin 3 3 osoby | 599 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Coleman Darwin 3
Ceny na Coleman Darwin 3 |
---|---|---|---|---|
Coleman Darwin 2 | od 369 zł | 16 oferty | ||
Coleman Darwin 3 | od 440 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →