Namiot Coleman Darwin 2 Plus (2000012148)
Zdjęcia 9 |
Coleman Darwin 2 Plus
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Darwin 2 Plus
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot COLEMAN Darwin 2 plus | 500 zł |
Namiot turystyczny Coleman Darwin 2+ | 487 zł |
Namiot Coleman DARWIN 2+ 2 osoby | 699 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Coleman Darwin 2 Plus
Ceny na Coleman Darwin 2 Plus |
---|---|---|---|---|
Coleman Darwin 2 Plus | od 487 zł | 13 oferty | ||
Coleman Darwin 3 Plus | od 589 zł | 14 oferty | ||
Coleman Darwin 4 Plus | od 688 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →