Markiza Coleman Event Shelter Pro L
Zdjęcia 6 |
Coleman Event Shelter Pro L
Przeznaczenie:pawilon
Sezon:lato
Stelaż:stal
Materiał markizy:poliester
Waga:17 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Event Shelter Pro L
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiata namiotowa COLEMAN Fast Pitch Event Shelter L | 1 400 zł |
Coleman Event Shelter Pro L Wiata Namiotowa (053-L0000-2000016833-191) | 1 118 zł |
Namiot ogrodowy Coleman FAST PITCH EVENT SHELTER L | 1 999 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →