Namiot Coleman Aspen 4 (2000038915)
Zdjęcia 10 |
Coleman Aspen 4
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:15.3 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Coleman Aspen 4
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coleman Niebieski 4-osobowy rodzinny namiot tunelowy 169997 | 2 624 zł |
Namiot COLEMAN Aspen 4 | 2 624 zł |
Coleman, Namiot, Aspen 4 | 2 624 zł |
Namiot COLEMAN Aspen 4 | 2 499 zł |
Namiot turystyczny Coleman Aspen 4 4 osoby | 2 000 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →