Namiot Coleman Spruce Falls 4
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Namiot kempingowy 4-osobowy marki Coleman można zaliczyć do zaawansowanych rozwiązań rynkowych. Model przeznaczony jest na trzy sezony użytkowania i polecany jest zarówno rodzinom z dorosłymi dziećmi, jak i dwóm parom, gdyż zapewnia izolowane sypialnie oddzielone przedsionkiem. Godne uwagi jest również zastosowanie tkaniny BlackOut w pomieszczeniach wypoczynkowych: stwierdza się, że materiał ten lepiej utrzymuje chłód i blokuje światło, co powinno pozwolić na nieco dłuższy sen.
Namiot Coleman Spruce Falls 4 ma jedno wejście, które prowadzi do przedsionka o długości 180 cm i wysokości sufitu 2 metry. Po obu jego stronach znajdują się powierzchnie do spania o wymiarach 140x210 cm każda. Przedsionek posiada również zdejmowaną podłogę, wentylowany sufit i okno widokowe, które w razie potrzeby można zamknąć, aby zapewnić większą prywatność. Zewnętrzna rama, która zawiera cztery łuki z włókna szklanego, została zaprojektowana tak, aby uprościć procedurę montażu modelu.
Na szczególną uwagę zasługuje również dobra ochrona przed opadami atmosferycznymi, gdyż zastosowano w niej markizę zewnętrzną wykonaną z tkaniny poliestrowej WeatherTec z impregnacją PU, zapewniającą wodoodporność do 4500 mm słupa wody. Typowe elementy wyposażenia obejmują moskitiery, kieszenie z organizerem, które zapobiegają bałaganowi oraz pętlę na latarkę. Produkt waży 14,4 kg, co potwierdza jego przeznaczenie biwakowe. Do przenoszenia służy duża torba z uchwytami.
Kup Coleman Spruce Falls 4
Wszystkie ceny 7 →Coleman Uniseks Spruce Falls 4 2000030283 Namiot Zielony/Szary 4-osobowy | 1 698 zł |
Namiot COLEMAN Spruce Falls 4 | 2 000 zł |
Namiot turystyczny Coleman Spruce Falls 4 | 1 985 zł |
Namiot rodzinny Coleman Spruce Falls 4 | 1 712 zł |
Namiot Coleman SPRUCE FALLS 4 | 2 249 zł |