Namiot Coleman Octagon 8 (2000019550)
Wideo 13Zdjęcia 38 |
Namiot kempingowy marki Coleman można zaliczyć do rozwiązań z pogranicza klasy średniej i zaawansowanej. Model przeznaczony jest głównie do komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu i pozwala na różne scenariusze zastosowań. Jest gotowy, aby stać się 8-osobowym tymczasowym domem dla grupy na festiwalu muzycznym lub dużej rodziny podczas wypoczynku nad stawem. Wymiary podłogi wynoszą 396x396 cm, ale namiot Coleman Octagon 8 może stać się również miejscem zabaw, obozową jadalnią lub kuchnią w obozie, a nawet wygodną sypialnią dla dwóch osób (z dużym dmuchanym materacem), ponieważ np.
wysokość sufitu przekracza tutaj 2 metry. Do ważnych cech należy obecność łączników piast, które upraszczają proces montażu i pomagają złożyć ramę złożoną z elementów stalowych i włókna szklanego w jedną całość. Mówi się, że cały proces nie powinien zająć więcej niż 15 minut. Kolejną cechą modelu jest obecność dwóch opatentowanych drzwi skrzydłowych, które mają na celu zwiększenie wygody turystów.
Na szczególną uwagę zasługuje 6 okien widokowych, które w razie potrzeby zapewnią maksimum naturalnego światła i pozwolą podziwiać krajobrazy bez wychodzenia na zewnątrz. Zwracamy także uwagę na wodoodporność markizy poliestrowej do 2000 mm słupa wody, trwałą wszytą podłogę z polietylenu oraz obecność wewnętrznych kieszeni. Produkt waży 20,7 kg, ale dla ułatwienia transportu kompletna torba-walizka jest wyposażona w kółka.
Kup Coleman Octagon 8
Wszystkie ceny 36 →Coleman Uniseks Octagon Namiot Octagon Pomarańczowy/Szary 8 Osób 200001955 | 898 zł |
Namiot COLEMAN Cortes Octagon 8 | 1 820 zł |
Namiot COLEMAN Octagon Black Out Zielony | 2 158 zł |
Namiot COLEMAN Cortes Octagon 8 | 1 820 zł |
Namiot turystyczny Coleman Octagon 8 Blackout | 2 266 zł |