Śpiwór Pinguin Blizzard 190 (2102.190)
Pinguin Blizzard 190 |
|
Przedstawiciel linii śpiworów marki Pinguin (Czechy) to rozwiązanie trzysezonowe. Model charakteryzuje się dość dużymi wymiarami po złożeniu i waży prawie 1,8 kg, co czyni go najlepszym wyborem na kemping, wycieczki samochodowe na łono natury, wędkowanie czy polowanie. Zarówno dwuwarstwowa syntetyczna izolacja, jak i półokrągły budka regulowany za pomocą puf mają na celu ochronę użytkownika przed zimnem poza sezonem.
Śpiwór Pinguin Blizzard 190 zadba o ciepły sen turysty przy temperaturze powietrza około 4°C powyżej zera. Mówi się, że śpiwór zachowa swoją skuteczność nawet w mroźnych warunkach, ponieważ granica komfortu to ok. 1°C mrozu. Przy wystarczająco ciepłej pogodzie dopuszcza się całkowite rozpięcie modelu i używanie go jako zwykłego koca, istnieje również możliwość pikowania dwóch szt. w jeden.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Kup Pinguin Blizzard 190
Wszystkie ceny 33 →PINGUIN BLIZZARD -17 190 KHAKI Śpij po lewej stronie | 410 zł |
Śpiwór turystyczny dla dorosłych Pinguin BLIZZARD PFM prawy 190 cm | 459 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin BLIZZARD PFM blue - 190 prawy | 459 zł |
Śpiwór turystyczny Pinguin BLIZZARD PFM khaki | 459 zł |
Śpiwór Pinguin Blizzard PFM 190 cm/left khaki | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 390 zł |
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie