Namiot High Peak Tauris 4 (922664)
Zdjęcia 8 |
High Peak Tauris 4
4 -osobowe
11.8 kg
6 -osobowe 14.1 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:11.8 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Tauris 4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Namiot Niebieski/Zielony 4-osobowy 11560 | 1 158 zł |
Namiot turystyczny High Peak Tauris 4 | 1 629 zł |
High Peak Tauris 4 Ciemny Szary 11560 | 1 629 zł |
Modyfikacje High Peak Tauris 4
Ceny na High Peak Tauris 4 |
---|---|---|---|---|
High Peak Tauris 4 | od 1 158 zł | 3 oferty | ||
High Peak Tauris 6 | od 1 278 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →