Namiot High Peak Kite 2
Zdjęcia 5 |
High Peak Kite 2
2 -osobowe
2.8 kg
3 -osobowe 3.3 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:2.8 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Kite 2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Kite 2 namiot Kite 2 - pesto/czerwony 10188 | 672 zł |
Namiot High Peak Kite 2 oliwkowy 10188 | 746 zł |
Namiot High Peak Kite 2 10188 | 549 zł |
High Peak Kite 2 Tent Zielony 2 Places | 688 zł |
Namiot High Peak Kite 2 10188 | 846 zł |
Namiot High Peak Kite 2 oliwkowy 10188 | 638 zł |
High Peak Kite 2 Lightweight Tent Zielony 2 Places | 719 zł |
Modyfikacje High Peak Kite 2
Ceny na High Peak Kite 2 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kite 2 | od 549 zł | 8 oferty | ||
High Peak Kite 3 | od 606 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →