Plecak American Tourister Take2Cabin S 24 l
Zdjęcia 13 |
American Tourister Take2Cabin S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup American Tourister Take2Cabin S 24 l
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
American Tourister Plecak Żółty S 149174/1924 | 190 zł |
American Tourister Take2Cabin S Raspberry Sorbet Różowy | 200 zł |
American tourister Plecak American Tourister Take2Cabin S czarny | 219 zł |
Plecak kabinowy American Tourister Take2cabin Yellow S 24,2l (40x25x20cm R | 219 zł |
Plecak American Tourister Casual 24,2 l raspberry sorbet | WYSYŁKA W 24H | | 200 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje American Tourister Take2Cabin S
Ceny na American Tourister Take2Cabin S |
---|---|---|---|---|
American Tourister Take2Cabin S 24 l | od 190 zł | 14 oferty | ||
American Tourister Take2Cabin S/M 26.5 l | od 239 zł | 7 oferty | ||
American Tourister Take2Cabin M 38 l | od 279 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →