Plecak American Tourister Urban Groove UG12 20.5 l
Zdjęcia 10 |
American Tourister Urban Groove UG12 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog American Tourister 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele American Tourister.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup American Tourister Urban Groove UG12 20.5 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
American Tourister Urban Groove plecak na laptopa 156 cala 46 cm 205 l nie | 129 zł |
American Tourister Urban Groove UG12 15,6" Granatowo-czarny | 129 zł |
Plecak American Tourister Urban Groove 20,5 l urban green | WYSYŁKA W 24H | 140 zł |
American Tourister Urban Groove UG12 15,6" Czarny | 130 zł |
American Tourister Urban Groove - plecak na laptopa 156 cala 46 cm 205 l z | 129 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →