Рюкзак Dicota Eco Base 13-14.1 20 л (D30914)
Фото 6 |
Dicota Eco Base 13-14.1 20 л28 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dicota 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dicota.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dicota Eco Base 13-14.1 20 л
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DICOTA Eco Backpack BASE 13-141 - lekki plecak na notebooka wyłożony mater | 229 zł |
DICOTA Plecak ECO BASE 13-14.1 AODICNP00000010 | 140 zł |
Dicota Eco Backpack Base 13''-14.1'' czarny TOR-LAP-DIC-276 | 150 zł |
Plecak Dicota Eco 14.1'' (D30914-RPET) | 144 zł |
DICOTA Plecak ECO BASE 13-14.1 67460 | 140 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Dicota Eco Base 13-14.1
Ціни на Dicota Eco Base 13-14.1 |
---|---|---|---|---|
Dicota Eco Base 13-14.1 20 л | від 140 zł | 11 пропозицій | ||
Dicota Eco Base 15-17.3 28 л | від 138 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →