Plecak Dicota Eco Base 13-14.1 20 l (D30914)
Zdjęcia 6 |
Dicota Eco Base 13-14.1 20 l28 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dicota 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dicota.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dicota Eco Base 13-14.1 20 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DICOTA Eco Backpack BASE 13-141 - lekki plecak na notebooka wyłożony mater | 229 zł |
DICOTA Plecak ECO BASE 13-14.1 AODICNP00000010 | 140 zł |
Plecak Dicota Eco 14.1'' (D30914-RPET) | 144 zł |
Dicota Eco Backpack Base 13''-14.1'' czarny TOR-LAP-DIC-276 | 150 zł |
DICOTA Plecak ECO BASE 13-14.1 67460 | 140 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Dicota Eco Base 13-14.1
Ceny na Dicota Eco Base 13-14.1 |
---|---|---|---|---|
Dicota Eco Base 13-14.1 20 l | od 140 zł | 11 oferty | ||
Dicota Eco Base 15-17.3 28 l | od 138 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →