Plecak American Tourister Take2Cabin M 38 l
Zdjęcia 17 |
American Tourister Take2Cabin M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup American Tourister Take2Cabin M 38 l
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak AMERICAN TOURISTER Take2Cabin M Zielony | 289 zł |
Plecak AMERICAN TOURISTER Take2Cabin M Zielony 002256180000 | 289 zł |
American Tourister Take2Cabin Niebieski | 289 zł |
American tourister Plecak turystyczny American Tourister Take2Cabin 15.6" | 289 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje American Tourister Take2Cabin M
Ceny na American Tourister Take2Cabin M |
---|---|---|---|---|
American Tourister Take2Cabin S 24 l | od 189 zł | 20 oferty | ||
American Tourister Take2Cabin S/M 26.5 l | od 220 zł | 14 oferty | ||
American Tourister Take2Cabin M 38 l | od 270 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →