Namiot High Peak Lido (926276)
Namiot techniczny marki High Peak to średniobudżetowe rozwiązanie, które nadaje się do zorganizowania prysznica obozowego, toalety czy garderoby. Model wyróżnia się obecnością ramy zewnętrznej, co upraszcza instalację. Składa się z dwóch łuków z włókna szklanego, które po złożeniu zapewniają wysokość sufitu 2 metry (wygodnie stojąc na pełnej wysokości) i wymiary podłogi 165 na 165 cm, co jest wystarczające dla proponowanych scenariuszy użytkowania.
Pod sufitem znajduje się system wentylacji. Namiot High Peak Lido wykonany jest z tkaniny syntetycznej o podstawowych parametrach wodoodporności do 1000 mm słupa wody - chroni przed rosą i lekkimi opadami atmosferycznymi. Dodatkowymi cechami jest obecność spódnicy, która powinna chronić przed wiatrem i/lub śniegiem. Model wyposażony jest w moskitierę, wewnętrzne kieszenie na drobne przedmioty, a także pętlę pod sufitem, do której można przymocować zarówno latarnię, jak i słuchawkę prysznicową. Całkowita waga produktu wynosi 3,6 kg, a wymiary w etui to 57x14x14 cm (objętość około 11 litrów).
Kup High Peak Lido
Wszystkie ceny 6 →High Peak Namiot Lido jasnoszary/ciemnoszary/niebieski jeden rozmiar 14012 | 454 zł |
High Peak Lido | 486 zł |
Pawilon turystyczny High Peak Lido 2 osoby | 499 zł |
namiot prysznicowy Lido 165 cm poliester szary/niebieski | 454 zł |
Pawilon High Peak Lido szaro-niebieski 14012 | 598 zł |
Pawilon High Peak Lido szaro-niebieski 14012 | 436 zł |