Namiot Easy Camp Little Loo (120427)
Zdjęcia 12 |
Easy Camp Little Loo
Przeznaczenie:prysznicowy/WC
Sezon:wiosna/jesień, lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Waga:2.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Little Loo
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EASY CAMP 120427 | 362 zł |
Easy Camp Namiot toaletowy Little Loo, granitowa szarość | 459 zł |
Easy Camp Easy Camp Little Loo pop-up changing room/shower tent (grey, mod | 459 zł |
Easycamp Little Loo Tent Szary | 328 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →