Namiot Easy Camp Ocean
Zdjęcia 5 |
Namiot duńskiej marki Easy Camp jest pozycjonowany jako przydatny dodatek na wakacje na plaży, chroniący przed palącym słońcem z trzech stron. A otwarta przednia część pozwala podziwiać widok i / lub podążać za dziećmi. Oprócz swojego głównego zastosowania na plaży, może być również przydatny w okolicy, domku letniskowym, w ogrodzie czy na festiwalach. Baldachim plażowy Easy Camp Ocean posiada polietylenową podłogę, która zapobiega wnikaniu piasku, ziemi lub trawy, a także poliestrową markizę z ochroną UV (współczynnik UV50) i poliuretanową impregnacją hydrofobową (500 mm słupa wody).
Wygodną cechą modelu jest system szybkiego montażu: wystarczy wyjąć namiot z torby transportowej i nabierze on swojego kształtu, dzięki czemu nie poświęci wiele czasu na proces montażu. W przypadku wietrznej pogody w zestawie znajdują się nosze i plastikowe kołki. Model waży około 1 kg, a po złożeniu jest cienkim (5 cm) kółkiem o średnicy 80 cm, które nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku samochodu.
Kup Easy Camp Ocean
Wszystkie ceny 8 →EASY CAMP Namiot plażowy Easy Camp - Oceanic | 235 zł |
Easy camp Namiot plażowy Easy Camp Ocean | 179 zł |
Easy Camp Easy Camp beach shell Oceanic, tent (grey/beige, model 2022, UV | 218 zł |
Easy Camp Namiot Oceanic typu pop-up, szaro-piaskowy | 284 zł |
Namiot plażowy Easy Camp Oceanic | 249 zł |