Namiot Easy Camp Beach 50
Zdjęcia 3 |
Easy Camp Beach 50
Przeznaczenie:namiot plażowy
Sezon:lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:1.1 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Beach 50
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot plażowy Easy Camp Beach grey/sand - ONE SIZE | 167 zł |
Easy Camp Easy Camp Namiot plażowy Beach, szaro-piaskowy | 188 zł |
Easy Camp Namiot plażowy Beach, szaro-piaskowy | 179 zł |
Easycamp Beach Shelter Beżowy | 164 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →