Namiot High Peak Garda 4.0 (M-8507601)
Zdjęcia 9 |
High Peak Garda 4.0
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:14.7 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Garda 4.0
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HIGH PEAK Zelt Garda 40 4P 11821 | 3 000 zł |
Namiot High Peak Garda 4.0 szaro-zielony 11821 | 2 807 zł |
Namiot turystyczny High Peak Garda 4 | 2 099 zł |
Namiot turystyczny High Peak Garda 4.0 szaro-zielony 4 osoby | 2 621 zł |
Namiot High Peak Garda 4.0 szaro-zielony 11821 | 2 532 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →