Namiot High Peak Amora 5
Zdjęcia 8 |
Namiot kempingowy niemieckiej marki High Peak pozycjonowany jest jako rozwiązanie na komfortowy pobyt dla pięcioosobowej firmy. Model przewiduje trzy wejścia z ulicy, które prowadzą odpowiednio do przedsionka głównego (przestronnego, o łącznej długości 200 cm i powierzchni około 6 m2) oraz dodatkowego (niewielkiego). Wymiary łóżka to 280x220 cm, co wystarcza dla 5 osób, chociaż taką sypialnię można uznać za najlepszą opcję dla czterech osób dorosłych z jednym dzieckiem.
Namiot High Peak Amora 5 otrzymał zewnętrzną ramę utworzoną z łuków z włókna szklanego o średnicy 11 mm. Markiza wykonana jest z poliestru z klejonymi szwami i hydrofobową powłoką poliuretanową (3000 mm), a spód z polietylenu. Za wysokiej jakości wymianę powietrza odpowiada markowy system Vario Vent Control ze specjalnymi oknami wentylacyjnymi. Między innymi warto podkreślić obecność moskitier, dwóch panoramicznych okien, kilku kieszeni na drobne oraz uchwytów na latarnię. Model waży 10,9 kg, co podkreśla jego kempingowe przeznaczenie.
Kup High Peak Amora 5
Wszystkie ceny 10 →High Peak Amora namiot dla 5 osób szary melé Tek Beden S M L veya XL HP115 | 2 088 zł |
Namiot High Peak Amora 5 jasnoszary 11576 | 1 682 zł |
Namiot turystyczny High Peak Amora 5 | 1 616 zł |
Namiot turystyczny High Peak Amora 5 jasnoszary | 1 748 zł |
High Peak, Namiot, Amora 5 11576 | 1 892 zł |