Namiot Outwell Earth 5
Zdjęcia 7 |
Outwell Earth 5
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:9.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Outwell Earth 5
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Outwell Unisex namiot rzucany dla dorosłych niebieski 440 x 430 x 185 cm 1 | 1 749 zł |
Namiot kempingowy Outwell Earth 5 111265 5os. | 1 699 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Outwell Earth 5 dark green | WYSYŁKA W 24H | 3 | 1 799 zł |
Namiot kempingowy Outwell Earth 5 111265 r.5os. | 1 699 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Outwell Earth 5 dark green | WYSYŁKA W 24H | 3 | 1 799 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Outwell Earth 5
Ceny na Outwell Earth 5 |
---|---|---|---|---|
Outwell Earth 2 | od 525 zł | 6 oferty | ||
Outwell Earth 3 | od 691 zł | 9 oferty | ||
Outwell Earth 4 | od 985 zł | 5 oferty | ||
Outwell Earth 5 | od 1 439 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →