Намет Outwell Earth 4
Фото 8 |
Outwell Earth 4
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:7.3 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Outwell Earth 4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Outwell Unisex namiot rzucany dla dorosłych niebieski 410 x 260 x 140 cm 1 | 1 199 zł |
Outwell Namiot tunelowy Earth 4, 4-osobowy, niebieski | 1 179 zł |
Namiot Outwell Earth 4 Kolor: zielony | 1 156 zł |
Outwell Earth 4 Tent Niebieski 4 Places | 985 zł |
Модификації Outwell Earth 4
Ціни на Outwell Earth 4 |
---|---|---|---|---|
Outwell Earth 2 | від 525 zł | 6 пропозицій | ||
Outwell Earth 3 | від 691 zł | 9 пропозицій | ||
Outwell Earth 4 | від 985 zł | 5 пропозицій | ||
Outwell Earth 5 | від 1 439 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →